1500TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo!
Hafta içi saat 15:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargoda
Hafta sonu ve resmi tatillerde verilen siparişler takip eden ilk iş gününde kargoda

Hakkımızda

11 Eylül 1997’de Bursanın kurtuluşunun 75. yılında…

Bursa’da kuruldu. 500 m²’lik Servis Bakım alanı ve 500 m²’lik Yedek Parça Satış Servisi ile sizlere hizmet vermektedir.
Kore ve Japon marka araçların yanı sıra diğer tüm marka ve modellerin Teknik Bakım ve Onarımı alanında uzman personelleriyle Garantili hizmet veriyoruz.
Aracınıza ait sizin göstermiş olduğunuz özen ve değeri Servisimizde de bulacaksınız. Aynı zamanda Müşteri memnuniyetini ön plana alarak hesaplı oto bakım ve tamir fiyatları ile bütçenizi de koruyoruz.

Ak Oto’da…

teknolojide meydana gelen gelişme ve yenilikler takip edilerek teknik altyapı oluşturuldu.

Aracınızda meydana gelen arızaların tespiti bilgisayarlı test cihazlarıyla yapılarak yeni modern cihazlarla aracın katalog değerleri baz alınarak onarım yapılmaktadır.

Her türlü yedek parça…

Orjinal, eş değer ve çıkma temini ile sizlere alternatifleriyle AKOTO Kaliteli ve Ekonomik yedek parçaları temin edebileceğiniz zengin çeşitleriyle de sizlere geniş olanaklar sunmaktadır.
AKOTO’da aracınız tam zamanında size teslim edilir.Sadece gerekli olan işlemler yapılarak Faturanızda sebebi açıklanamayan hiçbir bedel kalemiyle karşılaşmazsınız.
Aracınıza yapılacak tüm işlemler hakkında önceden gerekçesiyle birlikte bilgilendirilir ve hiçbir sürprizle karşılaşmazsınız. Zamanlama konusunda olabilecek gecikmelerde bilgilendirilirsiniz.

Shopping Cart
Scroll to Top